بالابر فروشگاهی

برای حمل بار و نفر بین طبقات یک فروشگاه از بالابر فروشگاهی استفاده می گردد. بالابر فروشگاهی متشکل از یک الکتروموتور ، گیربکس ، قرقره و سیم بکسل ، شاسی بالابر مغازه و ناودانی و میکروسوئیچ ها می باشد. بر حسب وزن باری که قرار است بر روی بالابر فروشگاهی باشد ، توان موتور و گیربکس طراحی و اجرا می گردد.

معمول ترین بالابر فروشگاهی ۳۰۰ کیلویی می باشد که  از یک موتور سه اسب به همراه گیربکس و متعلقات تشکیل می گردد و این وزن بالابر فروشگاهی رایج ترین نوع آسانسور فروشگاهی است ، به این دلیل که بالابر فروشگاهی در یک فروشگاه کوچک معمولاً برای حمل یک انسان به همراه مقداری بار از طبقات استفاده می گردد.

طریقه ی کارکرد بالابر فروشگاهی به این شکل است که شاسی بالابر در جهت ناودانی ها به وسیله قدرت موتور و گیربکس جابه جا می گردد و هنگام رسیدن به طبقات مورد نظر با برخورد کف شاسی به میکروسوئیچ ها برق موتور قطع شده و شاسی در امتداد طبقه مورد نظر می ایستد. و برای بالا بردن ضریب اطمینان در هر طبقه بالابر از دو عدد میکروسوئیچ استاده می گردد.

ویژگی های بالابر فروشگاهی :

بدون نیاز به موتور خانه

سامانه الکتروهیدرولیک ( پاورپک )

حرکت روان ، بدون لرزش و کم صدا

ظریف ، زیبا و با دوام

ایمن و با کیفیت عالی

نصب سریع و آسان

تجهیزات ایمنی ویژه بالابر فروشگاهی  :

حفاظ الکتریکی در اطراف دریچه سقف ، برای زمانیکه شیئی بین حفاظ سکو و دریچه سقف قرار گیرد .

سینی حفاظتی الکتریکی در زیر سکو ، برای زمانیکه فرد یا شیئی زیر سکو قرار گرفته باشد .

ساختار دستگاه بالابر فروشگاهی:

حرکت روان و بی صدای ارابه سکو ، توام با سازه و اتصالات فولادی ، ترکیب مستحکم و در عین حال زیبایی را ایجاد نموده ، که از ویژگی های این نوع بالابر می باشد .

سازگاری بالابر با نیاز مشتری :

این دستگاه را می توان با مشخصات مکانی و نیاز های خاص مشتری سازگار نمود .

سکوی بالابر بر حسب نیاز مشتری با اندازه و شکل و تزئینات خاص قابل ساخت می باشد .

شرکت نصب بالابر فروشگاهی

با وجود صدها مدل لیست متنوعی از انواع آسانسورها وبالابرهای هیدرولیک در اختیار شما می باشد که بدنبال خرید، از خدمات پس از فروش بی نظیر پارس ایمن الکترونیک برخوردار خواهید شد.

مجموعه شکوهمند یکی از قویترین مجموعه های فروش و نصب انواع بالابر صنعتی در کشور می باشد.

شما می توانید انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی ، صنعتی، بالابرهای فروشگاهی،بالابر عمودبر و … را در مدل ها و با ارتفاع دسترسی مختلف با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نموده و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند گردید.

قیمت بالابر فروشگاهی

قیمت بالابر رستوران به ابعاد ، جنس و امکانات آن بستگی دارد، شما می توانید جهت کارشناسی و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید