جک زیر سقفی

جک پارکینگ زیر سقفی به شکل کشویی در زیر سقف جمع شده و کل دهانه ورودی را باز می کنند. اینگونه درب ها امکان استفاده در عرض تا ۷ متر می باشد. این درب ها بصورت یک تکه ویا پنل های ۵۰ سانتی در زیر سقف پارکینگ قرار می گیرد. این پنل ها در رنگ های گوناگون موجود می باشد.

چرا درب‌های اتوماتیک پارکینگی؟

سیستم‌ های درب بازکن اتوماتیک برای رفاه بیشتر و همچنین با اهدافی همچون کنترل رفت و آمد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکان‌های مختلف بر روی انواع مختلف درب‌ها مانند درب گاراژ،  درب حیاط، درب ورودی ساختمان و راحتی برای افراد معلول نصب و مورداستفاده قرار می‌ گیرد.

بعد از نصب سیستم درب بازکن اتوماتیک می‌توان تنها با فشار آوردن به شستی روی یک دور فرمان (Remote) از فاصله مناسب درب را باز و بسته کرد .

اصلی ترین عامل در درب‌های اتوماتیک، باز و بسته شدن عالی و ایمنی آن است و مهم‌ تر از آن کارایی محصول در سال‌های آتی است به‌ صورتی که با حداقل هزینه و حداکثر عمر برای مشتریان کار کند.

در زمـان نبود برق نیز به‌ وسیله کلید اضطراری یا خلاص کن، جک‌ها آزاد شده و درب‌ها به‌ راحتی باز و بسته ( بدون نیاز ریموت کنترل) خواهند شد. در صورت نیاز می‌توان با نصب باطری شارژری Back Up  و یا UPS  (بنا به نوع جک) انرژی الکتریکی دستگاه را تأمین کرد. در این رابطه سیستم‌های تأمین انـرژی الکتریکی خورشیدی نیز وجود دارد که می‌ توان به مجموعه وارد گردد .

 از مزایای درب اتوماتیک زیر سقفی  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    • دارای توانایی اطمینان بالا برای درب‌های مراکز نظامی و مکان‌های خاص
• مصرف انرژی مناسب و اقتصادی
• کاربرد بهداشتی در اتاق عمل و برخی از آزمایشگاه‌ها
• سرعت دادن به کارها در مکان‌های صنعتی
• دارای توانایی تبدیل درب‌های معمولی موجود به درب‌های اتوماتیک پارکینگی
• افزایش امنیت و صرفه‌ جویی در زمان بدون نیاز به پیاده شدن از خودرو