درب اتوماتیک شیشه ای

انجام پروژه های درب های اتوماتیک شیشه ای ،کشوئی ، منحمی ، تلسکوپی ، خروج اضطراری ، لولائی عابر رو و زاویه دار
درب اتوماتیک شیشه ای

مجموعه شکوهمند برند مطرح و شناخته شده ای است که همواره در بین مشتریان به دلیل ضمانت بی قید و شرط محصولات و خدمات اجرایی دقیق خود مورداطمینان آن ها می باشد. هدف اصلی ما در مجموعه شکوهمند رضایت کامل مشتریان از نحوه اجرا، خدمات، کیفیت و قیمت مناسب این محصول می باشد. در اینجا با شناخت انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توانید خرید بهتری داشته باشید.

ویژگی درب اتوماتیک  شیشه ای:

امروزه استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان در های شیشه ای مغازه، ورودی آپارتمان ها و برج ها، بیمارستان ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. در های شیشه ای با توجه به نیاز مشتریان می توان به حالت اتوماتیک و یا حالت دستی اجرا شود. با توجه به نوع شیشه استفاده شده در های شیشه ای، مقاومت بالایی در برابر ضربه دارند.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای:

عواملی از جمله نوع فریم مورد استفاده، یراق آلات، نوع شیشه، متراژ پروژه و … می تواند در تعیین قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر گذار باشد.

برای تعیین دقیق قیمت درب اتوماتیک شیشه ای بهتر است کارشناس اعزام شود تا بعد نقشه کشی بتواند قیمت درب اتوماتیک شیشه ای را اعلام نماید. مدل ها ی مختلف درب اتوماتیک شیشه ای در قیمت های متفاوت عرضه می گردند.

برای مثال، قیمت درب اتوماتیک کشویی، با سایر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای تفاوت دارد. البته تمامی موارد ذکر شده در قیمت درب اتوماتیک کشویی نیز تاثیر گذار است.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای:

نصب درب اتوماتیک شیشه ای توسط این شرکت در کمترین زمان ممکن حتی برای پروژه های بزرگ تجاری انجام می پذیرد. بهره گیری از بهترین تکنولوژی نصب با دقت و سرعت بالا در کنار ارائه خدمات گسترده درب اتوماتیک پس ازنصب و تنوع در محصولات، ما را در بین دیگر رقبا در این صنعت پیشتاز نموده است.

شناخت انواع درب  اتوماتیک شیشه ای :

درب شیشه ای برقی:

داشتن درب شیشه ای برقی در مجل های پر تردد، با کاهش مصرف انرژی، تردد افراد را کنترل می کند. از دیگر مزیت هایدرب شیشه ای برقی افزایش امنیت می باشد. درب شیشه ای برقی را به صورتی می توان تنظیم کرد که از یک سمت درب به صورت اتوماتیک و از طریق چشمی درب شیشه ای برقی، درب باز شود و از سمتی دیگر از طریق رمز و یا زنگ زدن درب شیشه ای برقی را باز نمود.

درب کشویی شیشه ای:

درب کشویی شیشه ای بر روی ریلی سوار است که هم به صورت اتوماتیک و هم به صورت دستی باز و بسته می شود. درب کشویی شیشه ای می تواند با فریم و یا فریم لس اجرا شود که این موضوع بر قیمت درب کشویی شیشه ای تاثیر می گذارد.

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی:

متداول ترین نوع درب اتوماتیک شیشه ای که همواره بیشترین طرفدار را دارا است. و جزو درب های خطی به حساب می آید درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی می باشد که از طریق حسگری که در بالای درب نصب می شود ورود و خروج افراد را به صورت اتوماتیک کنترل می کند. درب های شیشه ای این محصول در زمان باز شدن به صورت کشویی باز و بسته می شوند.

.

فروشگاه شکوهمند مجری درب اتوماتیک شیشه ای (مدل های کشویی_ تلسکوپی_ زاویه‌دار_ منحنی _لولایی عابررو _خروج اضطراری) با گارانتی و خدمات پس از فروش با امکانات زیر:
۱. قابلیت اتصال به سیستم کارت به سیستم کارت خوان و سیستم های حفاظتی و کدینگ
۲. دارای سطح مقطع ریل قابل تنظیم
۳ .مجهز به قطعات مدولار
۴. دارای کنترل سیستم دیجیتالی و لمسی( به صورت ۵ حالت اتوماتیک_ پارشال اوپن_ دائم باز_ قفل ورود ممنوع)
۵. دارای موتور سیستم unti crash (ضد برخورد مانع)
۶. موتور سیستم در مجموع ۲ لنگه ۴۰۰ کیلویی و تک لنگه ۳۰۰ کیلو را جابجا می کند
۷. دارای کاور سیستم لولایی می باشد تا در زمان تعمیر مانع تردد نشود
۸. بدون محدودیت باز و بسته شدن در طول شبانه روز با
۹.قابلیت تعویض قفل الکترومکانیکال و باطری بک اپ (در صورت استفاده از باتری امکان باز و بستن ۱۵۰۰_ ۷۰۰ بار در زمان بی برقی وجود دارد) و یو پی اس
۱۰ .قابلیت تنظیم کنترل به وسیله ریموت
:۱۱ .در زمان قطع برق دائم باز و می شود و یا با دست به راحتی باز و بسته می شود
۱۲.قابلیت برنامه ریزی سیستم (۱. ساعت باز و بسته شدن ۲. میزان باز شدن درحالت پارشال اوپن ۳.زمان باز ماندن درب
۱۳ .مجهز بودن سیستم به ۴ عدد دستک
۱۴. مجهز به سیستم استلابلایزر
۱۵.قابلیت نصب شیشه دوجداره
این سیستم در اماکن پرترددی مانند فرودگاه هاهتل ها بیمارستان ها_ شرکت ها نصب گردیده